Firma P.W. Metalbud-Gliwice istnieje od 1989 roku i zajmuje się produkcją przydomowych oczyszczalni ścieków, separatorów oleju i tłuszczu, przepompowni ścieków, zbiorników oraz innych artykułów przeznaczonych dla gospodarki wodno-ściekowej. Przedstawiając Państwu nasze produkty oraz usługi zapewniamy jednocześnie fachowe doradztwo i pomoc techniczną w zakresie montażu i serwisowania oczyszczalni ścieków. i separatorów.

Budowa bez przeszkód

Kiedy przystępują Państwo do budowy domu, chcą maksymalnie przyspieszyć czas potrzebny na uporanie się z procedurami. Nic dziwnego: każdy chce zacząć inwestycję tak szybko, jak to możliwe. Oferowane przez nas oczyszczalnie biologiczne to rozwiązanie, dzięki któremu budowę można rozpocząć bez konieczności czekania na wykonanie kosztownego przyłącza do kanalizacji. Konstrukcja naszych przydomowych oczyszczalni sprawia, że ich montaż jest łatwy i efektywny. Aby poznać naszą pełną ofertę, proszę kliknąć tutaj.

Łatwiejsza eksploatacja

W codziennym użytkowaniu domu czy innego budynku brakuje czasu na rozwiązywanie problemów z kanalizacją. Wszyscy chcemy też korzystać ze zdobyczy cywilizacji bez żadnych przeszkód. Przydomowe oczyszczalnie ścieków, które Państwu proponujemy, to urządzenia o unikalnej konstrukcji, wykorzystujące najnowsze, opatentowane technologie. Dzięki wykorzystaniu przepływu wymuszonego gwarantują łatwą i bezproblemową eksploatację. Jak działa taka oczyszczalnia? Chętnie opowiemy o tym Państwu osobiście.

Unikalna trwałość

Niezależnie od tego, czy budują Państwo dom dla siebie czy inwestują jako firma, oczekują Państwo, że wybrane oczyszczalnie, separatory czy przepompownie ścieków będą działały przez lata. W oferowanych przez nas produktach zastosowano wyjątkowo grube ściany i dodatkowe wzmocnienia, dzięki którym możemy powiedzieć, że są najtrwalsze na rynku. Kolejną, unikalną i niespotykaną na rynku cechą jest zbiornik nadmiernego osadu. Zapraszamy do rozmowy, w czasie której opowiemy Państwu o naszych oczyszczalniach.