Regulacje prawne dotyczące ochrony środowiska w ostatnich latach coraz mocniej zyskują na znaczeniu. Zgodnie z nimi przedsiębiorstwa z różnych branż, w których powstają toksyczne dla ekosystemu odpady, są zobowiązane do zastosowania urządzeń chroniących przyrodę. Takimi urządzeniami są na przykład proponowane przez naszą firmę separatory oleju/substancji ropopochodnych i tłuszczu.

Swoje zastosowanie mają one w wielu różnych branżach. Zaczynając od gastronomii czy stołówek w szkołach lub innych instytucjach publicznych, przez punkty usługowo-sprzedażowe jak myjnie samochodowe czy stacje benzynowe, a na zakładach przemysłowych, wykorzystujących w procesach technologicznych ciężkie związki chemiczne kończąc.

Oferujemy Państwu separatory oleju, które z powodzeniem mogą być zastosowane w różnych lokalizacjach. Doskonale sprawdzą się zarówno w zakładach i instalacjach przemysłowych, a także w obiektach, które są odwiedzane przez dużą ilość samochodów, jak myjnie, parkingi czy też stacje paliw.

Szeroka oferta naszej firmy w zakresie separatorów oleju jest gwarancją, że dobierzemy odpowiedni system oraz całą aparaturę towarzyszącą do konkretnego rozwiązania i potrzeb Klienta. W celu uzyskania, które instalacje oddzielające będą najlepiej funkcjonować w Państwa działalności, najlepiej skontaktować się z naszymi doradcami, którzy udzielą możliwie wyczerpujących wyjaśnień.

Proponujemy Państwu separatory oleju typu KP oraz SSR. Obie wersje to profesjonalne i precyzyjne oddzielacze substancji ropopochodnych. Instalacje typu KPO są dodatkowo wyposażone w specjalny filtr koalescencyjny, a także są zintegrowane z osadnikiem. Z kolei modele SSR posiadają zainstalowany osadnik zasadniczy, a także możliwość dołożenia osadnika wstępnego. Unikalna konstrukcja naszych rozwiązań gwarantuje bardzo dobrą efektywność pracy, a co za tym idzie wysoki poziom redukcji zanieczyszczeń.


Separatory oleju kpo
separatory oleju ssr
separatory tłuszczu sts

KPO_min
Separator_SSR-Miniaturka
Miniaturka_7

Separatory substancji ropopochodnych typu KPO oddzielają związki ropopochodne od wód opadowych i  technologicznych. Wykonane są z płyt lub kręgów PP lub PE.  Przy odpowiednim przygotowaniu separatory można umieszczać także w pasach jezdni i poza pasami.
Separatory (oleju) substancji ropopochodnych typu SSR , wykonane z kręgów PP polipropylenowych o dużej wytrzymałości. Separatory standardowo wyposażone w osadnik zasadniczy z możliwością wykonania osadnika wstępnego. Separatory substancji ropopochodnych o dużej skuteczności oczyszczania. W/w separatory najczęściej i najchętniej stosowane w myjniach i  warsztatach samochodowych , ale również stosowane z powodzeniem przy małych parkingach , placach itp.  Separatory spełniają normy PN-EN.