ZBIORNIKI RÓŻNEGO PRZEZNACZENIA

Zbiorniki to część naszej produkcji , które wykonujemy najczęściej na zamówienie. Wszystkie zbiorniki wykonane są z tworzywa , polipropylenu PP lub polietylenu PE. Realizujemy również zamówienia na nietypowe zbiorniki o różnej wytrzymałości oraz różnym przeznaczeniu , jako zbiorniki  wolnostojace i z możliwością umieszczania w ziemi.

Przykłady wykonywanych zbiorników:

- do wody

- do wody pitnej

- dla galwanizerni

- jako wypełnienia zbiorników betonowych np. oczyszczalni ścieków

- z przeznaczeniem na baseny i jako wypełnienia

- do związków chemicznych

- na paliwa

- do przechowywania substancji ropopochodnych

- cieczy żrących

oraz inne zbiorniki o nietypowych wymiarach oraz przeznaczeniu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zbiorniki PP/PE

Zbiorniki PP/PE

Zbiornik duży wolnostojący

STUDNIE WODOMIERZOWE

Przedstawiamy poniżej studzienki wodomierzowe typu Aqua Prog w dwóch wersjach. Wersja szczelna studzienki AquaProg (zdj.3) o wymiarach 1000 x 1600 mm. Zdjęcia 1 i 2 przedstawiają studzienki wodomierzowe AquaProg wykonane z myślą wykorzystania temperatury ziemi w celu ogrzewania zegara w okresach zimowych. Studzienki te produkowane są w wymiarach 1000mm , 1200mm , 1400mm. Wszystkie studzienki mogą być realizowane jako studnie uzbrojone lub bez uzbrojenia. Możemy wykonać również studnie wodomierzowe wg projektu lub na zamówienie wg wytycznych. Dostosowujemy się do wymagań klienta.

Miniatura_2
Miniaturka_1
Miniaturka_3

Studzienka wodomierzowa Aqua Prog – graficzne przedstawienie konstrukcji studzienki. Wersja nieszczelna (bez dna) , przewidziana do montażu w miejscach o wysokim poziomie wód gruntowych.
Zdjęcie studzienki wodomierzowej typu AquqProg przedstawionej na zdjęciu z lewej strony
Wersja szczelna studzienki wodomierzowej typu Aqua Prog. Studzienka uniwersalna w pełni wyposażona.

STUDNIE KANALIZACYJNE

Studzienki kanalizacyjne EKOPROG są wykonane z polietylenu. Mogą być stosowane w pasach drogowych pod warunkiem właściwgo ich osadzenia. Studzienka jest tak pomyślana , aby można podłączyć rury różnych producentów o różnych średnicach. Wysokość studzienek również jest dostosowywana zgodnie z zamówieniem do głębokości rurociagu.

Proponujemy studzienki wodomierzowe różnej wielkości od 1000 mm wysokości do 1600 mm. Studzienki w wymiarach 1000mm , 1200mm , 1400mm , 1600mm sprzedajemy jako studnie uzbrojone w aramaturę lub bez uzbrojenia. Wykonujemy również studnie wodomierzowe na zamówienie , jeżeli zachodzi konieczność zastosowania studzienek o innych wymiarach niż wyżej zaproponowane.

zbiorniki na deszczówkę, szamba