Biologiczne oczyszczalnie

Są sytuacje, w których trudno czekać na wykonanie kosztownego przyłącza kanalizacyjnego. Są przypadki, gdy w ogóle nie jest to możliwe. Oferowane przez nas przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków to urządzenia, dzięki którym wszelkiego rodzaju nieczystości odprowadzać można (zgodnie z prawem) z każdej działki. Instalacje z naszej oferty pozwalają efektywnie pozbyć się nieczystości i korzystać z domu czy innego budynku bez żadnych przeszkód.

Nasze propozycje to trzy rodzaje przydomowych oczyszczalni biologicznych. Każda z nich przeznaczona jest do nieco innego zastosowania. Warto poznać je lepiej. Chętnie opowiemy Państwu o różnicach między nimi i pomożemy wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Poniżej przedstawiamy trzy rodzaje naszych instalacji:

Pierwszy, to kompaktowe, przydomowe konstrukcje typu TOPAS. Mogą one być z powodzeniem instalowane zarówno na prywatnej działce, jak i też na osiedlu mieszkaniowym, w pobliżu zakładu przemysłowego, jak i tez jako systemy odbioru odpadów dla wsi i małych miasteczek.

Drugi typ, to systemy o nazwie MONOBLOK, które mają swoje zastosowanie przede wszystkim w obiektach przeznaczonych do rozbudowy. Mogą one służyć jako systemy odprowadzania nieczystości dla większych obiektów użyteczności publicznej, wsi, miasteczek.

Instalacje FLEXIDIBLOK, to biologiczne oczyszczalnie ścieków SBR dedykowane dla wsi, miast, miasteczek, a także osiedli mieszkaniowych.


OCZYSZCZALNIE TOPAS

OCZYSZCZALNIE MONOBLOK

OCZYSZCZALNIE FLEXIDIBLOK

Top_kwadro
oczyszczalnie
www._1-_800_RLM

BIOLOGICZNE OCZYSZCZALNIE TOPAS - to kompaktowe biologiczne oczyszczalnie ścieków produkowane w kilku wersjach w zależności od potrzeb inwestora. Oczyszczalnie TOPAS produkowane są w wielkościach, które pozwalają obsłużyć od 1RLM do 400 RLM (rzeczywistej liczby mieszkańców), oczyszczalnie te mogą być stosowane praktycznie wszędzie i w każdych warunkach – to duża zaleta -  często są stosowane przy hotelach, motelach, w zakładach jako oczyszczalnie ścieków bytowych.
BIOLOGICZNE OCZYSZCZALNIE MONOBLOK są pośrednim rozwiązaniem pomiędzy oczyszczalniami kompaktowymi typu TOPAS, a oczyszczalniami komunalnymi typu FLEXIDIBLOK. Technologia MONOBLOK-T opracowana została z myślą o stosowaniu jej w sytuacji kiedy, nie ma możliwości zastosowania technologii TOPAS , ale też nie da się zastosować technologii  FLEXIDIBLOK. Innymi słowy jest to technologia stosowana w sytuacjach w których trudno dobrać wielkość oczyszczalni a istnieje możliwość rozbudowy. 
Biologiczne oczyszczalnie Flexidiblok to ostatnie z proponowanych przez P.W. Metal-Bud oczyszczalnie. Oczyszczalnie FLEXIDIBLOK są oczyszczalniami pracującymi w systemie SBR i najczęściej są produkowane w wielkościach powyżej 700RLM i stosowane przy osiedlach mieszkalnych , wsiach , miasteczkach i miastach. 
Oczyszczalnie FLAXIDIBLOK to nowoczesne oczyszczalnie o dużych możliwościach i w pełni zautomatyzowane.